قوانین راهیناب

  • این وب سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند .

  • با توجه به اینکه تمامی مطالب این سایت توسط تیم راهیناب نوشته شده است هر گونه کپی برداری ازمطالب سایت بدون ذکر منبع غیرقانونی است و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.

  • در دوره های آموزشی که پرداخت هزینه به صورت آنلاین است درصورتی که پس از پرداخت وجه، لینک دانلود آموزش را دریافت نکردید می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج درسایت با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید تا مشکل مربوطه پیگیری شده و لینک دانلود آموزش ها برای شما ارسال شود.

  • با توجه به پرداخت اینترنتی هزینه های بعضی از دوره های آموزشی حتما قبل از خرید، از انتخاب خود مطمئن شوید.

  • لینک‌های دانلود در حساب کاربری مشتری باقی خواهند ماند. ولی پیشنهاد ما این است که در اسرع وقت فایلهای محصولات را دانلود نمایید و در رایانه خود آنها را ذخیره کنید تا در آینده با مشکلی مواجه نشوید.

آدرس ما : اصفهان - خوانسار - خیابان حکیم زلالی - کوچه شهید احمدی - ساختمان آرمان - تلفن 03157772244

راهیناب

هدف ما ارائه دوره های آموزشی با کیفیت و کاربردی در قالب فیلم آموزشی ، کتاب الکترونیک ، نکته و ترفند ، مقاله آموزشی و تمرین می باشد تا به کمک آنها وارد دنیای برنامه نویسی ، طراحی وب ، کارآفرینی و کسب و کار شوید . تنها راه موفقیت و کسب مهارت ، تلاش و تمرین و یادگیری مداوم است . از همین رو در تلاشیم با ارائه دوره های آنلاین اصول و مفاهیم را آموزش داده و با پروژه ها و کارگاه های عملی دانسته ها را تمرین کرده و یادگیری را تثبیت نماییم . همچنین مقالات ، نکته ها و ترفندها به افزایش آگاهی و دانش ما و دانشجویان عزیز کمک خواهد کرد . با راهیناب در این راه همراه باشید .

تماس با ما : با آی دی تلگرام uconfyar