درباره ما

سلام دوستان !

ما در قالب شرکت آرمان پردازان نوین از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه برنامه نویسی، طراحی وب، تولید نرم افزارهای آموزشی و... شروع کردیم. و تا کنون نرم افزارهای مختلفی را بر حسب نیاز مراکز علمی، آموزشی و دانشگاهی تولید کردیم. از جمله سامانه های تحت وب شرکت آرمان پردازان نوین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سامانه مدیریت همایش های یوکانف،سامانه جشنواره های قرآنی آرمان، سامانه نظارت و ارزیابی آرمان، سامانه مدیریت محتوای آرمان، سامانه آزمون آنلاین آرمان، سامانه برنامه ریزی درسی آرمان، سامانه مدیریت رویدادهای آرمان و ....

با تجربه ای که در تولید نرم افزارهای مختلف بدست آوردیم راهیناب را شروع کردیم تا تجربیات و دانسته های خود را در قالب آموزش های کاربردی به اشتراک بگذاریم . در این سایت قصد داریم مباحث مختلف را به صورت تخصصی و حرفه ای در قالب دوره های آموزشی، کارگاه ها و پروژه های عملی،مقالات، نکات و ترفندها آموزش دهیم.

هدف ما از تولید آموزش های فارسی، غنی سازی وب فارسی از آموزش های تخصصی و حرفه ای و در دسترس بودن منابع آموزشی برای دانشجویان، اساتید و تمامی علاقمندان به حوزه یادگیری از طریق آموزش آنلاین است.

راهکار ما در سایت راهیناب تکیه بر مهارت آموزی و انجام پروژه های عملی است زیرا بر این باور هستیم که آموزش های تئوری به تنهایی در مدت زمان کوتاهی بازدهی دارد و به خاطر سپرده می شود اما زمانی که همان آموزش را به صورت عملی و با تکرار و تمرین فرا می گیریم موجب می شود که آن مطلب در ذهن ما تثبیت شود.

بر همین اساس در سایت راهیناب سعی بر این داشته ایم که ناب ترین نکته ها و ترفندها را در قالب آموزش های کوتاه به صورت فایل pdf در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا زمانی که مخاطب، تنها به بخش خاصی از آموزش یک محتوا نیاز دارد به راحتی بتواند با مطالعه نکات و ترفندهای مربوط به آن، مشکل خود را برطرف نماید.

افق دید ما در راهیناب ایجاد یک مرجع تخصصی جامع است که آموزش در تمامی زمینه ها را در برگرفته و بتواند به عنوان یک بانک اطلاعاتی جامع مورد استفاده تمامی علاقمندان قرار گیرد.

ما در تیم راهیناب برای رسیدن به این هدف تمامی تلاش خود را به کار می بندیم و بی شک نظرات و پیشنهادات سازنده شما می تواند کمک شایانی به ما در راه رسیدن به این هدف کند.

دوره های آموزشی:

در این بخش مباحث به صورت کامل و در قالب فیلم های ویدئویی با زمان کوتاه و جامع آموزش داده می شود که دانش پژوهان می توانند با خرید هر دوره به تمامی فایل های آن دسترسی پیدا کنند.

پروژه های عملی:

در بخش پروژه های عملی، آموزش های به صورت کارگاه و در قالب یک پروژه به صورت کامل از صفر تا صد توضیح داده می شود تا مخاطب بتواند ضمن یادگیری پروژه از کاربرد عملی موارد تئوری توضیح داده شده آگاهی یابد.

نکته ها و ترفندها:

در هر آموزش ترفندهایی وجود دارد که در صورتی که از آنها آگاهی نداشته باشیم باید ساعتها وقت خود را صرف برطرف کردن مشکلاتی کنیم که در صورت رعایت نکردن این نکته ها به وجود خواهد آمد. به همین علت در این بخش سعی بر این شده است که ترفند ها و نکات ریز مهارت ها در قالب فایل های pdf آموزش داده شود.