راهیناب به روز رسانی شد...

نویسنده : مدیرسامانه

یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۲ بازدیدها : 773

همانطور که مستحضر هستید ما در قالب شرکت آرمان پردازان نوین از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه برنامه نویسی، طراحی وب، تولید نرم افزارهای آموزشی و... شروع کردیم. و تا کنون نرم افزارهای مختلفی را بر حسب نیاز مراکز علمی، آموزشی و دانشگاهی تولید کردیم ...

همانطور که مستحضر هستید ما در قالب شرکت آرمان پردازان نوین از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه برنامه نویسی، طراحی وب، تولید نرم افزارهای آموزشی و... شروع کردیم. و تا کنون نرم افزارهای مختلفی را بر حسب نیاز مراکز علمی، آموزشی و دانشگاهی تولید کردیم.

تمامی این نرم افزار ها، مانند سامانه ریلاین ، یوکانف و ... تا کنون به طور مداوم با توجه به نیاز های مراکز آموزشی و با در نظر گرفتن استاندارد های جهانی به طور مداوم در حال به روز رسانی بوده اند و اینک سامانه ی راهیناب که ارائه دهنده دوره های آموزشی با کیفیت و کاربردی در قالب فیلم آموزشی ، کتاب الکترونیک ، نکته و ترفند ، مقاله آموزشی و تمرین به بهترین شکل ممکن به روز رسانی شده است.

در نسخه ی جدید این سامانه تمامی امکانات قبلی در کنار امکاناتی جدید و متنوع برای کاربران قرار گرفته اند . ما تمامی تلاش خود را در جهت کاربری بهتر سامانه انجام داده ایم . این تغییرات با توجه به الگوی استفاده ی کاربران از سامانه به صورتی اعمال شده اند که کاربرانی که قبلا از سامانه استفاده می کردند ، بتوانند به راحتی با سامانه ی جدید ارتباط برقرار کنند و از نسخه ی جدید این سامانه به بهترین و ساده ترین و در عین حال حرفه ای ترین شکل ممکن بهره ببرند.

  • راهیناب به روز رسانی شد...